eroare depunere declaratii ANAF - Forum SAGA
www.sagasoft.ro
eroare depunere declaratii ANAF #1 de bucatarua » Lun Apr 27, 2026 9:21 am Buna ziua. in data de 13.03.2026 am reinnoit semnatura, pe 24.03.2026 am depus declaratiile, iar acum, cand vreau sa depun declaratiile imi da urmatoarea eroare: Fisierul depus nu este un document valid - Certificatul emis de E-Guvernare Clasa 1 Extended nu este recunoscut.
Forum SAGA - Informaţie
www.sagasoft.ro
Informaţie Ne pare rău, dar nu aveţi permisiunea să folosiţi funcţia Căutare.
F 151 - Forum SAGA
www.sagasoft.ro
Am depus pe e guvernare-depunere declaratii, Incercasem si prin SPV, dar m a indrumat prin e guv. Eu una nu am reusit, daca cineva a avut sort de izbanda, sa ne spuna si noua cum au porocedat, va rugam!!!
Depunere D11 - Forum SAGA - sagasoft.ro
www.sagasoft.ro
Depunere D11 #1 de craciunescus145 » Joi Oct 10, 2024 2:05 pm Buna ziua, Declaratia D11-Notificare privind intentia de a beneficia de anularea unor obligatii bugetare,se depune prin e-guvernare la Depunere Declaratii ANAF sau prin formularul de contact? Va multumesc!
Depunere declaratii pe e-guvernare - Pagina 2 - Forum SAGA
www.sagasoft.ro
Re: Depunere declaratii pe e-guvernare #17 ferentaLun Oct 20, 2014 8:18 am Cu toată bucuria posibilităţii de depunere a declaraţiilor, mă tem că o să trebuiască să dai un miel de Paşte, d-lui PaturcaI, că de vede cum i-ai pocit numele... stoicac75 scrie: Am incercat si seit-ul lui Paturica.....
DEPUNERE DECLARATII - Forum SAGA
www.sagasoft.ro
Re: DEPUNERE DECLARATII #3 de sandori802 » Lun Mar 12, 2018 8:04 am Am incercat sa transmit toata saptamana trecuta in cursul zilei, dupa aceea am considerat ca poate este aglomerat si am incercat si noaptea. Prin e-guvernare.ro - Depunere declaratii
Depunere D112 pentru ianuarie 2015 - Forum SAGA
www.sagasoft.ro
Re: Depunere D112 pentru ianuarie 2015 #13 de dimad829 » Lun Feb 23, 2015 10:06 am Fiind un fisier txt incercati sa-l deschide-ti cu Worpad-ul.Banuiesc ca l-ati localizat ca attach la D112. Mai verificati inca o data statul si pontajul sa fie ok, apoi la mine s-au corectat erorile din D112 cand am apasat butonul Actualizare date.
accesare e-Facturi - Forum SAGA
www.sagasoft.ro
Re: accesare e-Facturi #10 de butas » Lun Ian 12, 2026 10:09 am balazse246 scrie: ↑ Sâm Ian 10, 2026 3:15 pm Si in SPV ai acces la firma in cauza? Daca da, si nu ai primit recent acces la firma in cauza sau reinnoit certificatul, atunci problema nu prea poate fi de la program. Ok, dar in SPV si E-GUVERNARE am acces. Doar in Saga nu ...